Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Subject
ur: موضوع

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Message
ur: پیغام

en: User
ur: صارف

en: Node
ur: نوڈ
