Node published (6.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Available variables are:
fi: Mahdolliset muuttujat ovat:

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: Set @type %title to published.
fi: Julkaistiin @type %title.

en: Set @type %title to unpublished.
fi: Peruttiin julkaisu: @type %title.

en: User e-mail settings
fi: Käyttäjän sähköpostiasetukset
