Node published (6.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Body
nl: Berichttekst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Available variables are:
nl: Beschikbare variabelen zijn:

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: Set @type %title to published.
nl: Markeer @type %title als gepubliceerd.

en: Set @type %title to unpublished.
nl: Markeer @type %title als niet gepubliceerd.

en: User e-mail settings
nl: Gebruikersinstellingen e-mail
