Node published (6.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Available variables are:
sk: Dostupné premenné sú:

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Set @type %title to published.
sk: Zaradiť @type %title medzi zverejnené.

en: Set @type %title to unpublished.
sk: Zaradiť @type %title medzi nezverejnené.

en: User e-mail settings
sk: Nastavenia e-mailu používateľa
