Node published (6.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Available variables are:
sl: Spremenljivke na voljo:

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: User e-mail settings
sl: E-mail nastavitve uporabnika
