Node published (6.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Available variables are:
ar: المتغيرات المتاحة:

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: Set @type %title to published.
ar: جعل @type %title منشورا.

en: Set @type %title to unpublished.
ar: جعل @type %title غير منشور.

en: User e-mail settings
ar: إعدادات البريد الإلكتروني للمستخدم
