Node published (6.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Available variables are:
el: Οι διαθέσιμες μεταβλητές είναι:

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Set @type %title to published.
el: Ορισμός του τύπου @type με τίτλο %title να δημοσιεύεται.

en: Set @type %title to unpublished.
el: Ορισμός του τύπου @type με τίτλο %title να μη δημοσιεύεται.

en: User e-mail settings
el: Ρυθμίσεις e-mail χρηστών
