Node published (6.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Subject
es: Asunto

en: Available variables are:
es: Las variables disponibles son:

en: @type: deleted %title.
es: @type: eliminado %title.

en: Set @type %title to published.
es: Establecer @type %title como publicado.

en: Set @type %title to unpublished.
es: Establecer @type %title como sin publicar.

en: User e-mail settings
es: Opciones de correo del usuario
