Node published (6.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Available variables are:
gl: As variábeis dispoñíbeis son:

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Set @type %title to published.
gl: Establecer @type %title como publicado.

en: Set @type %title to unpublished.
gl: Establecer @type %title como non publicado.

en: User e-mail settings
gl: Opcións de correo-e do usuario
