Node published (6.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Available variables are:
he: המשתנים הזמינים הם:

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Set @type %title to published.
he: הפוך את @type %title למפורסם.

en: Set @type %title to unpublished.
he: הגדר את @type %title להיות לא מפורסם.

en: User e-mail settings
he: הגדרות דואר אלקטרוני של המשתמש
