Node published (6.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naslov

en: Available variables are:
hr: Dostupne varijable su:

en: @type: deleted %title.
hr: @type: obrisao %title.

en: Set @type %title to published.
hr: Postavi @type %title kao objavljeno.

en: Set @type %title to unpublished.
hr: Postavi @type %title kao neobjavljeno.

en: User e-mail settings
hr: Korisničke postavke e-maila
