Node published (6.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: Set @type %title to published.
ku: %title ی @type وەک بڵاوکراوە دەسنیشان بکە.

en: Set @type %title to unpublished.
ku: %title ی @type وەک بڵاونەکراوە دەسنیشان بکە.

en: User e-mail settings
ku: سازکارییەکانی ئیمێلی بەکارهێنەر
