Node published (6.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Tēma

en: Available variables are:
lv: Pieejamie mainīgie ir:

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: User e-mail settings
lv: Lietotāja e-pasta iestatījumi
