Node published (6.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Available variables are:
pt: As variáveis disponíveis são:

en: @type: deleted %title.
pt: @type: %title eliminado.

en: Set @type %title to published.
pt: Marcar @type %title como publicado.

en: Set @type %title to unpublished.
pt: Despublicar @type %title.

en: User e-mail settings
pt: Configuração de email do utilizador
