Node published (6.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Body
ru: Основная часть

en: Subject
ru: Тема

en: Available variables are:
ru: Доступные переменные:

en: @type: deleted %title.
ru: @type: удалён материал %title.

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Set @type %title to published.
ru: Установить @type %title как опубликованное.

en: Set @type %title to unpublished.
ru: Установить @type %title как неопубликованное.

en: User e-mail settings
ru: Настройка оповещений
