Node published (6.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Available variables are:
sv: Tillgängliga variabler är:

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: Set @type %title to published.
sv: Angav %title (@type) som publicerad.

en: Set @type %title to unpublished.
sv: Angav %title (@type) som ej publicerad.

en: User e-mail settings
sv: E-postinställningar för användare
