Node published (6.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Body
th: เนื้อความ

en: Subject
th: ชื่อเรื่อง

en: Available variables are:
th: ตัวแปรที่สามารถใช้งานได้:

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.

en: Set @type %title to published.
th: ตีพิมพ์ @type %title แล้ว

en: Set @type %title to unpublished.
th: เลิกตีพิมพ์ @type %title แล้ว

en: User e-mail settings
th: ตั้งค่าอีเมลที่ส่งให้ผู้ใช้
