Node published (6.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Body
bg: Основен текст

en: Subject
bg: Тема

en: Available variables are:
bg: Достъпните променливи са:

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Set @type %title to published.
bg: @type %title е публикуван/а.

en: Set @type %title to unpublished.
bg: @type %title е премахнат/а.

en: User e-mail settings
bg: Настройки на потребителски имейл
