Node published (6.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Subject
bs: Naslov

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: Set @type %title to published.
bs: Podesi @type %title da je objavljen.

en: Set @type %title to unpublished.
bs: Podesi @type %title da nije objavljen.
