Node published (6.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Available variables are:
cs: Dostupné proměnné jsou:

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: Set @type %title to published.
cs: Nastavit příspěvek %title (@type) na vydáno.

en: Set @type %title to unpublished.
cs: Schovat příspěvek %title (@type).

en: User e-mail settings
cs: Nastavení emailu uživatele
