Node published (6.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Available variables are:
et: Võimalikud muutujad on:

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Set @type %title to published.
et: Määra @type %title avalikustatuks.

en: Set @type %title to unpublished.
et: Määra @type %title mitteavalikustatuks.

en: User e-mail settings
et: Kasutaja e-posti seaded
