Node published (6.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: Available variables are:
hu: Használható változók:

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Set @type %title to published.
hu: %title @type közzétett lett.

en: Set @type %title to unpublished.
hu: %title @type el lett rejtve.

en: User e-mail settings
hu: Email beállítások
