Node published (6.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Subyek

en: Available variables are:
id: Variabel yang bisa digunakan:

en: @type: deleted %title.
id: @type: menghapus %title.

en: Set @type %title to published.
id: Ubah @type %title menjadi terpublikasi.

en: Set @type %title to unpublished.
id: Ubah @type %title menjadi tidak terpublikasi.

en: User e-mail settings
id: Pengaturan email anggota
