Node published (6.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Temat

en: Available variables are:
pl: Dostępne zmienne to:

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Set @type %title to published.
pl: Opublikowano wpis %title (@type).

en: Set @type %title to unpublished.
pl: Wstrzymano publikację wpisu %title (@type).

en: User e-mail settings
pl: Ustawienia wiadomości e-mail

en: Node published
pl: Segment opublikowany
