Node published (6.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: Available variables are:
tr: Var olan değişkenler:

en: @type: deleted %title.
tr: @type: %title silindi.

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: User e-mail settings
tr: Kullanıcı e-posta ayarları
