Node published (6.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Body
uk: Текст

en: Subject
uk: Тема

en: Available variables are:
uk: Доступні наступні змінні:

en: @type: deleted %title.
uk: @type: видалено %title.

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - додатково

en: Set @type %title to published.
uk: Установити @type %title як опубліковане.

en: Set @type %title to unpublished.
uk: Установити @type %title як неопубліковане.

en: User e-mail settings
uk: Налаштунки електронної пошти користувача
