Node published (6.x-1.0-rc3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Available variables are:
ca: Les variables disponibles són:

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Set @type %title to published.
ca: Estableix @type %title a publicat.

en: Set @type %title to unpublished.
ca: Estableix @type %title a no publicat.

en: User e-mail settings
ca: Paràmetres del correu d'usuari
