Node published (6.x-1.0-rc3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: Available variables are:
da: Tilgængelige variable er:

en: @type: deleted %title.
da: @type: %title slettet.

en: Set @type %title to published.
da: @type %title sat til udgivet.

en: Set @type %title to unpublished.
da: @type %title sat til skjult.

en: User e-mail settings
da: E-mails til brugere
