Node published (6.x-1.0-rc3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Sujet

en: Available variables are:
fr: Les variables disponibles sont :

en: @type: deleted %title.
fr: @type : %title supprimé.

en: Set @type %title to published.
fr: @type : %title publié.

en: Set @type %title to unpublished.
fr: @type : %title retiré de la publication.

en: User e-mail settings
fr: Paramètres du courriel utilisateur
