Node published (6.x-1.0-rc3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: Available variables are:
it: Le variabili disponibili sono:

en: @type: deleted %title.
it: @type: %title eliminato.

en: Set @type %title to published.
it: Imposta @type %title a pubblicato.

en: Set @type %title to unpublished.
it: Imposta @type %title a non pubblicato.

en: User e-mail settings
it: Impostazioni e-mail per l'utente
