Node published (6.x-1.0-rc3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Available variables are:
kk: Келесі ауыспалыларды қолдануға болады:

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Set @type %title to published.
kk: %title @type жарияланатындай орнату.

en: Set @type %title to unpublished.
kk: %title @type жарияланбайтындай орнату.

en: User e-mail settings
kk: Қолданушы e-mail нұсқаулары
