Node published (6.x-1.0-rc3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Available variables are:
lt: Galima naudoti tokius kintamuosius:

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Set @type %title to published.
lt: Nustatyti @type %title paskelbta.

en: Set @type %title to unpublished.
lt: Nustatyti @type %title nepaskelbta.

en: User e-mail settings
lt: Nario el. pašto nustatymai
