Node published (6.x-1.0-rc3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Body
ro: Conţinut

en: Subject
ro: Subiect

en: Available variables are:
ro: Variabilele disponibile sunt:

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title şters.

en: Set @type %title to published.
ro: Setare @type %title ca publicat.

en: Set @type %title to unpublished.
ro: Setare @type %title ca nepublicat.

en: User e-mail settings
ro: Opţiunile de e-mail ale utilizatorilor
