Node published (6.x-1.0-rc3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Chủ đề

en: Available variables are:
vi: Các biến số có hiệu lực là:

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Set @type %title to published.
vi: Đặt @type %title thành đã công bố.

en: Set @type %title to unpublished.
vi: Đặt @type %title thành chưa công bố.
