Node published (6.x-1.0-rc4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Available variables are:
dz: འཐོབ་ཚུགས་པའི་  འགྱུར་ཅན་ཚུ:

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: User e-mail settings
dz: ལག་ལེན་པ་ གློག་འཕྲིན་གྱི་སྒྲིག་སྟངས།
