Node published (6.x-1.0-rc4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: Available variables are:
eo: Disponeblaj variabloj estas:

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: Set @type %title to published.
eo: Agordu @type %title al publikigita.

en: Set @type %title to unpublished.
eo: Agordu @type %title al malpublikigita.

en: User e-mail settings
eo: Retpoŝtaj agordoj de uzantoj
