Node published (6.x-1.0-rc4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Subject
fa: موضوع

en: Available variables are:
fa: متغیرهای موجود عبارتند از:

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: Set @type %title to published.
fa: تنظیم @type %title به منتشر شده.

en: Set @type %title to unpublished.
fa: تنظیم @type %title به منتشر نشده.
