Node published (6.x-1.0-rc4) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Available variables are:
ja: <br>
    利用可能な変数:

en: @type: deleted %title.
ja: @type： %title が削除されました。

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Set @type %title to published.
ja: @type %title が掲載されました。

en: Set @type %title to unpublished.
ja: @type %title が非掲載にされました。

en: User e-mail settings
ja: ユーザー宛メールの設定
