Node published (6.x-1.0-rc4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Body
km: តួ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Available variables are:
km: អថេរ​ដែល​អាច​ប្រើ​បាន​មាន ៖

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: Set @type %title to published.
km: កំណត់​ @type %title ទៅ​ជា​បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ ។

en: Set @type %title to unpublished.
km: កំណត់ @type %title ទៅជា​មិន​បាន​ផ្សាយ។

en: User e-mail settings
km: ការកំណត់​អ៊ីមែល​អ្នក​ប្រើ
