Node published (6.x-1.0-rc4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Subject
sq: Subjekti

en: Available variables are:
sq: Të ndryshueshmet në dispozicion janë:

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: Set @type %title to published.
sq: Vendos @type %title si publikuar.

en: Set @type %title to unpublished.
sq: Vendos @type %title si çpublikuar.

en: User e-mail settings
sq: Rregullimet e-mail të përdoruesit
