Ubercart Novalnet Gateway (6.x-0.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: here
lt: čia

en: Credit card charged: !amount
lt: Kortelė apmokestinta: !amount

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
lt: Vykdyti kreditinių korelių mokėjimus per Bandomajį Gateway

en: Credit card charge failed.
lt: Kortelės apmokestinimas nepavyko.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
lt: Kortelė apmokestinta, sprendimo kodas: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
lt: Kreditinės kortelės mokėjimas atliktas sėkmingai.

en: Bank code
lt: Banko kodas
