Ubercart Novalnet Gateway (6.x-0.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: here
sk: tu

en: Credit card charged: !amount
sk: Účtované na kreditnú kartu: !amount

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
sk: Spracovať platbu kreditnou kartou prostredníctvom testovacej brány.

en: Credit card charge failed.
sk: Platba cez kreditnú kartu zlyhala.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
sk: Platba bola z karty stiahnutá, kód operácie: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
sk: Platba kreditnou kartou bola úspešná.

en: Test mode
sk: Testovací režim
