Ubercart Novalnet Gateway (6.x-0.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: here
sv: här

en: Credit card charged: !amount
sv: Kontokort debiterat: !amount

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
sv: Behandla kreditkortsbetalningar genom en vald test gateway

en: Credit card charge failed.
sv: Debiteringen av kontokortet misslyckades.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
sv: Kortet debiterat, svarskod: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
sv: Kontokortsbetalningen behandlades utan problem.

en: Test mode
sv: Testläge

en: Bank code
sv: Bankkod
