Ubercart Novalnet Gateway (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Invoice
cs: Faktura

en: here
cs: zde

en: Credit card charged: !amount
cs: Zaplaceno kreditní kartou: !amount

en: Test Mode
cs: Testovací režim

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
cs: Zpracovat platbu kreditní kartou prostřednictvím Testovací brány.

en: (Last 4)
cs: (Poslední 4)

en: Issue Number
cs: Číslo výdeje

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
cs: Vaše fakturační údaje musí souhlasit s adresou uvedenou na Vaší kreditní kartě, jinak nebudeme schopni zpracovat Vaši objednávku.

en: Card type
cs: Typ karty

en: Card owner
cs: Vlastník karty

en: Card number
cs: Číslo karty

en: Start Month
cs: Počáteční měsíc

en: Start Year
cs: Počáteční rok

en: Expiration Month
cs: Měsíc expirace (platnost do)

en: Expiration Year
cs: Rok expirace (platnost do)

en: Issuing bank
cs: Banka, která kartu vystavila

en: Credit card charge failed.
cs: Platba kreditní kartou selhala.

en: Credit card payment processed successfully.
cs: Platba kartou byla úspěšně zpracována.

en: Review payment
cs: Přehled platby

en: Bank code
cs: Kód banky
