Ubercart Novalnet Gateway (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Invoice
da: Faktura

en: here
da: her

en: Credit card charged: !amount
da: Hævet på kreditkort: !beløb

en: Test Mode
da: Testtilstand

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
da: Kør kreditkortbetalinger gennem test gateway.

en: (Last 4)
da: (Sidste 4)

en: Issue Number
da: Udgave-nummer

en: CVV
da: Kontrolcifre

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
da: Dine fakturerings oplysninger skal være den samme som faktureringsadressen for det kreditkort der blev angivet nedenfor, eller vil vi ikke være i stand til at gennemføre betalingen.

en: Card type
da: Korttype

en: Card owner
da: Kortholder

en: Card number
da: Kortnummer

en: Start Month
da: Start måned

en: Start Year
da: Start år

en: Expiration Month
da: Udløbsmåned

en: Expiration Year
da: Udløbsår

en: Issuing bank
da: Udstedende bank

en: Credit card charge failed.
da: Kreditkortgebyr fejlede.

en: Credit card payment processed successfully.
da: Kreditkortbetalingen er gennemført.

en: Review payment
da: Gennemse betaling

en: Bank code
da: Bankkode

en: Encryption key
da: Krypteringsnøgle
