Ubercart Novalnet Gateway (6.x-1.2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Invoice
el: Τιμολόγιο

en: here
el: εδώ

en: Credit card charged: !amount
el: Χρέωση πιστωτικής κάρτας: !amount

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
el: Επεξεργαστείτε πληρωμές με πιστωτικές κάρτες μέσω του Διαύλου Δοκιμών (Test Gateway).

en: (Last 4)
el: (Τελευταία 4)

en: Card type
el: Τύπος κάρτας

en: Card owner
el: Ιδιοκτήτης κάρτας

en: Card number
el: Αριθμός κάρτας

en: Expiration Year
el: Έτος λήξης

en: Issuing bank
el: Τράπεζα έκδοσης
