Ubercart Novalnet Gateway (6.x-1.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: N/A
et: Puudub

en: Invoice
et: Arve

en: here
et: siin

en: Card type
et: Kaardi tüüp

en: Card owner
et: Kaardi omanik

en: Card number
et: Kaardi number

en: Bank code
et: Pangakood
