Ubercart Novalnet Gateway (6.x-1.2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: N/A
lv: N/P

en: Invoice
lv: Rēķins

en: here
lv: šeit

en: Discover
lv: Atklāt

en: (Last 4)
lv: (Pēdējie 4)

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
lv: Maksātāja informācijai ir jāsakrīt ar maksājumu kartes turētāja informāciju. Pretējā gadījumā maksājuma apstrāde var neizdoties.

en: Card type
lv: Kartes tips

en: Card owner
lv: Kartes īpašnieks

en: Card number
lv: Kartes numurs

en: Start Month
lv: Izdošanas mēnesis

en: Start Year
lv: Izdošanas gads

en: Expiration Month
lv: Derīguma mēnesis

en: Expiration Year
lv: Derīguma gads

en: Issuing bank
lv: Izdevējbanka
