Ubercart Novalnet Gateway (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Invoice
nl: Factuur

en: here
nl: hier

en: Credit card charged: !amount
nl: Creditcard gekrediteerd voor !amount

en: Test Mode
nl: Test modus

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
nl: Verwerk creditcard betalingen via de Test-gateway

en: (Last 4)
nl: (Laatste 4)

en: Issue Number
nl: Uitgiftenummer

en: CVV
nl: CVC

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
nl: Uw betalingsinformatie

en: Card type
nl: Kaarttype

en: Card owner
nl: Kaarteigenaar

en: Card number
nl: Kaartnummer

en: Start Month
nl: Beginmaand

en: Start Year
nl: Beginjaar

en: Expiration Month
nl: Vervaldatum Maand

en: Expiration Year
nl: Vervaldatum Jaar

en: Issuing bank
nl: Uitgevende bank

en: Credit card charge failed.
nl: Creditcard-betaling mislukt.

en: Credit card payment processed successfully.
nl: Creditcard-betaling succesvol verwerkt.

en: Review payment
nl: Betaling herzien
