Ubercart Novalnet Gateway (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: N/A
pl: niedostępne

en: here
pl: tutaj

en: Credit card charged: !amount
pl: Karta kredytowa obciążona: !amount

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
pl: Przetwórz płatność karty kredytowej przez bramkę testową.

en: Card type
pl: Typ karty

en: Card owner
pl: Właściciel karty

en: Card number
pl: Numer karty

en: Expiration Year
pl: Rok utraty ważności

en: Issuing bank
pl: Bank wystawiający

en: Credit card charge failed.
pl: Obciążenie karty kredytowej nie powiodło się.

en: Credit card payment processed successfully.
pl: Płatność kartą kredytową przetworzona pomyślnie.

en: Bank code
pl: Kod banku

en: Encryption key
pl: Klucz szyfrujący
